У Львові з вікна другого поверху випала 55-річна жінка, вона померла ще до приїзду карети швидкої допомоги. Про це Львівському порталу повідомили в обласному управлінні поліції.
Фатальний випадок стався у суботу, 14 лютого, на вулиці Володимира Великого. Тут об 11:25 біля одного з будинків перехожі виявили тіло жінки.
Встановлено, що загиблою є 55-річна львів’янка. Вона випала з вікна другого поверху своєї квартири та померла до приїзду медиків.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 ККУ з приміткою «нещасний випадок».
Розслідування триває.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.









Наталія Дуляба