ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові загинула жінка, випавши з другого поверху

Наталія Дуляба

|

У Львові з вікна другого поверху випала 55-річна жінка, вона померла ще до приїзду карети швидкої допомоги. Про це Львівському порталу повідомили в обласному управлінні поліції.

Фатальний випадок стався у суботу, 14 лютого, на вулиці Володимира Великого. Тут об 11:25 біля одного з будинків перехожі виявили тіло жінки.

Встановлено, що загиблою є 55-річна львів’янка. Вона випала з вікна другого поверху своєї квартири та померла до приїзду медиків.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 ККУ з приміткою «нещасний випадок».

Розслідування триває.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *