У Львові поліцейські встановлюють обставини ймовірного вбивства двох собак. Про це повідомили у поліції Львівщини.
Там розповіли, що 26 листопада до поліції звернулася львів’янка з заявою про ймовірне жорстоке вбивство двох собак у Сихівському районі.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу України (Жорстоке поводження з тваринами).
Санкція статті передбачає покарання у вигляді від одного до трьох років обмеження волі або від двох до трьох років ув’язнення з конфіскацією тварини.
Досудове розслідування триває.
Наразі більше деталей про обставини вбивства тварин правоохоронці не надали.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.









Олег Дерев'янко