ОСТАННІ НОВИНИ

На Сихові жорстоко вбили двох собак

Олег Дерев'янко

|

У Львові поліцейські встановлюють обставини ймовірного вбивства двох собак. Про це повідомили у поліції Львівщини.

Там розповіли, що 26 листопада до поліції звернулася львів’янка з заявою про ймовірне жорстоке вбивство двох собак у Сихівському районі.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу України (Жорстоке поводження з тваринами).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді від одного до трьох років обмеження волі або від двох до трьох років ув’язнення з конфіскацією тварини.

Досудове розслідування триває.

Наразі більше деталей про обставини вбивства тварин правоохоронці не надали.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *