ОСТАННІ НОВИНИ

У Генштабі уточнили результати ураження центру космічного зв’язку під Москвою

Маркіян Рой

|

Генштаб оприлюднив нові підтвердження результатів удару по Центру космічного зв’язку «Дубна» у Московській області РФ, завданого в ніч на 22 червня. Про це повідомляє Генштаб.

За результатами додаткового аналізу даних підтверджено влучання в апаратно-модульний комплекс 32-метрової антени MARK-IV, яка використовується для супутникового зв’язку. Також уражено технічну будівлю, розташовану поруч із антеною.

Крім того, підтверджено пошкодження головного виробничо-адміністративного корпусу комплексу. Внаслідок удару зафіксовано часткове руйнування однієї зі стін будівлі.

Саме в цьому корпусі розміщуються центральна апаратна ліній зв’язку, обладнання Наземного комплексу управління та Центральний пульт управління супутниковою мережею.

Центр космічного зв’язку в Дубні вважається найбільшим наземним комплексом супутникового зв’язку в Росії. Його використовують для забезпечення військового зв’язку, керування супутниковими ретрансляторами, а також для підтримки розвідки та координації дій російських військ.

Нагадаємо, в ніч на 22 червня українські військові уразили центр космічного зв’язку «Дубна» у Московській області.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *