У середу, 12 листопада, Львівщина прощається із трьома військовослужбовцями, які захищали Україну від російських загарбників. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.
Степан Кравець – проживав із сімʼєю у селі Волоща Меденицької громади Дрогобицького району.
З перших днів повномасштабного долучився до лав ЗСУ. Загинув 14 червня поблизу населеного пункту Торське Краматорського району Донецької області. До цього часу вважався зниклим безвісти.
Петро Козлінський – житель села Тріщуки Золочівського району.
До лав ЗСУ долучився у березні 2023 року. Був кулеметником стрілецького відділення взводу стрілецької роти військової частини. Вважався безвісти зниклим. Загинув 2 вересня 2024 року поблизу села Часів Яр Донецької області.
Василь Яремечко – уродженець села Давидів Львівської області.
У 2024 році долучився до лав ЗСУ. Виконував бойові завдання на Курському напрямку у складі 95 окремої десантно-штурмової Поліської бригади.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.











Наталія Жолинська