ОСТАННІ НОВИНИ

Рашисти гатили по Одещині: пошкоджені будинки і газова труба

Наталя Дуляба

|

У ніч на неділю, 9 листопада, російські окупанти атакували дронами Одещину, пошкодили житлові будинки та газову трубу. Про це Львівському порталу повідомили у ДСНС.

Попередньо відомо, що обійшлося без постраждалих. Втім внаслідок обстрілу пошкоджені приватні житлові будинки, гараж, а також газова труба.

На місцях спалахнули пожежі, їх вдалося оперативно загасити.

Голова Одеської ОВА Олег Кіпер додав, що росіяни знову били саме по мирному населенню та цивільній інфраструктурі. У житлових будинках в основному понівечило дахи, також зруйнований повністю гараж.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *