У ніч на неділю, 9 листопада, російські окупанти атакували дронами Одещину, пошкодили житлові будинки та газову трубу. Про це Львівському порталу повідомили у ДСНС.
Попередньо відомо, що обійшлося без постраждалих. Втім внаслідок обстрілу пошкоджені приватні житлові будинки, гараж, а також газова труба.
На місцях спалахнули пожежі, їх вдалося оперативно загасити.
Голова Одеської ОВА Олег Кіпер додав, що росіяни знову били саме по мирному населенню та цивільній інфраструктурі. У житлових будинках в основному понівечило дахи, також зруйнований повністю гараж.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.











Наталя Дуляба