ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині в річці знайшли тіло жінки

Наталія Жолинська

|

У Дрогобицькому районі на Львівщині у місцевій річці знайшли тіло мертвої жінки. Про це Львівському порталу повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА.

Випадок трапився у суботу, 1 листопада, близько 08:40 у селі Ортиничі, що на Дрогобиччині.

Зазначається, що у місцевій річці Бистриця було виявлено мертву жінку. Відтак підрозділи ДСНС за допомогою багра і човна дістали тіло загиблої та передали поліції.

Наразі особа загиблої та обставини події встановлюються.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *