На Львівщині 21-річна дівчина, керуючи автомобілем «Рено», не впоралась з керуванням та злетіла у кювет. Про це Львівському порталу повідомили у відділі комунікації поліції у Львівській області.
Дорожньо-транспортна пригода сталась 23 жовтня близько 4.30 на автодорозі «Нижанковичі-Стрий» неподалік села Далява Дрогобицького району.
«Попередньо встановлено, що водій автомобіля «Рено Меган», 21-річна мешканка одного з сіл Дрогобицького району, не впоралась з керуванням, внаслідок чого автомобіль з’їхав у кювет. Під час ДТП водій отримала тілесні ушкодження, зокрема травму хребта та переломи. Окрім того, лікарі діагностували у неї «алкогольне сп’яніння», – йдеться уповідомленні.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) КК України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років. Правоохоронці встановлюють обставини події.








Юлія Шпак