ОСТАННІ НОВИНИ

До Новоазовська рухається велика кількість танків (мапа)

|

У штабі АТО зафіксували переміщення до міста Новоазовськ великої кількості танків, «Градів» та іншої військової техніки, яка є у розпорядженні проросійських бойовиків. Про це сьогодні, 25 лютого, повідомив речник АТО Андрій Лисенко, передає кореспондент Львівського порталу.

«Незважаючи на заяви ватажків бандформувань «ДНР» і «ЛНР» про початок відведення військової техніки від лінії розмежування відповідно до Мінських домовленостей, упродовж останніх двох днів зафіксовано переміщення з території РФ через пункт пропуску «Ізварине» РСЗВ «Град», БТРів, всюдиходів, бензовозів, значної кількості тентових автомобілів з особовим складом та боєприпасами», – розповів А.Лисенко.

 

Водночас противник проводить перегрупування та відновлення боєздатності підрозділів, поповнення боєзапасу, технічних  засобів та паливно-мастильних матеріалів.

 

За даними, штабу на сьогодні найбільш напруженою ситуаціє є поблизу Широкиного. Там бойовики 5 разів з артилерії, мінометів і гранатометів обстріляли позиції сил АТО та навіть намагалися їх штурмувати. «Напад успішно відбито», – сказав А.Лисенко.

Фото: МОУ
Інфографіка: РНБО 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *