ОСТАННІ НОВИНИ

На смерті Кузьми хочуть нажитися аферисти, - друзі співака

|

На офіційній сторінці гурту «Скрябін» у Facebook опубліковано попередження про те, що в інтернеті з`явилися аферисти, які збирають гроші нібито на пам`ятник Кузьмi. Про це інформує кореспондент Львівського порталу.

У соціальній мережі «Вконтакте»  була створена група «Кузьма Скрябін. Чи не будьмо байдужими!». Зараз група заблокована – http://vk.com/public86996506.

«Народ, як не маєте поваги до прохань батьків не спекулювати на темі загибелі Кузьми, то хоч майте повагу до самого Андрія. Спочатку починаєте збирати гроші на пам`ятники, коли сім`я та родина про це не знають і не давали своєї згоди. Тепер на екстрасенсів. Далі що? З цієї групи ми просто в шоці.

Ні сім`я Андрія Кузьменка, ні музиканти групи «Скрябін» не збирають жодних коштів! Якщо раптом, не дай Бог доведеться, це точно не буде робитися через якісь сумнівні групи з 200-ма учасниками.

Думайте головою перш ніж давати комусь гроші, а ще більше ніж починати такі збори», –  повідомляють на сторінці гурту у соціальній мережі.

Фото: korrespondent.net 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *