Учора, 4 лютого, відкупитися від мобілізації вирішив житель міста Старий Самбір на Львівщині. Про це Львівському порталу повідомили у відділі по роботі з громадськістю Львівського обласного військового комісаріату.
Де і коли давати хабара чоловік довго не роздумував – під час розмови з військовим комісаром у його кабінеті військовозобов’язаний солдат запасу попросив сприяння у відстрочці від призову за мобілізацією. А в якості подяки запропонував грошову винагороду. Однак, його спроба не увінчалась успіхом, адже комісар, не роздумуючи, викликав міліцію. Завдяки оперативним діям представників МВС, правопорушника негайно затримали.
Яке покарання чекає на цю особу, вже взялися вирішувати правоохоронні органи, однак в обласному військкомісаріаті нагадують, що за пропозицію, обіцянку або надання неправомірної вигоди службовій особі, відповідно до ч.1 ст. 369 Кримінального кодексу України (давання хабара) передбачено штраф у розмірі від 500 до 750 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий строк, із спеціальною конфіскацією.







