На сході України російсько-терористичні війська нарощують свої сили. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук, передає кореспондент Львівського порталу.
Зокрема, у районі населеного пункту Ясинувата зафіксовано прибуття поповнення для формувань російсько-терористичних військ, які ведуть бої в районі населеного пункту Авдіївка та аеропорту в Донецьку. На даний момент поповнення складає близько 600 бойовиків – в основному з числа найманців з Росії, озброєних легкою стрілецькою зброєю. Йде процес формування підрозділів з прибулої живої сили.
Окрім того, за словами Д.Тимчука, триває перекидання артилерії противника на північ Луганської області. Зафіксовано прибуття в Кам`янобрідський район Луганська двох дивізіонів (24 гармати) ствольної артилерії. За попередніми даними, один з дивізіонів далі буде перекинуто в район населеного пунктту Алчевск, другий – в район Станиці Луганської.
Фото: Reuters







