ОСТАННІ НОВИНИ

Ситуація на українсько-російському кордоні

|

Прикордонні підрозділи продовжують охорону та захист державного кордону України в умовах обстрілів терористами позицій сил АТО та ескалації напруги в українському прикордонні. Про це Львівському порталу повідомили у відділі з питань взаємодії зі ЗМІ Адміністрації Державної прикордонної служби України.

Зокрема, учора об 11.20 з району Авіло-Федорівка (РФ) в напрямку населеного пункту Олексіївське здійснено три залпи РСЗВ.

О 17.40 зафіксовано три залпи артилерії з району Селезньово (РФ) та Краснодарський (РФ). Напрямок уточнюється.

О 22.00 вахтовим дивізіону катерів Морської охорони поблизу м. Маріуполь виявлено та обстріляно один БПЛА.

 У безпосередній близькості від населеного пункту Гуково Ростовської області (навпроти н.п. Свердловськ і Червонопартизанськ Луганської області) розосереджено близько 30 установок «Град».

Біля українського кордону з боку РФ зафіксовано автотранспорт, який перевозив велику кількість контейнерів для ПЗРК «Бук».

Станом на 6.00 18 серпня у зв’язку з відсутністю погодження питань гарантій безпеки руху колони з гуманітарним вантажем з боку терористичних організацій з представниками Червоного Хреста, прикордонно-митне оформлення вантажу не проводились.

17 серпня разом з представниками прикордонного управління ФСБ РФ по Ростовській області проведена зустріч щодо уточнення питань пропускних операцій.

Окрім того, учора о 12.50 до пункту пропуску «Донецьк» (РФ) прибуло 16 автомобілів «КАМАЗ» білого кольору, один паливозаправник, один автобус, які розташувались на стоянці неподалік пункту пропуску. О 14.30 зі сторони України до розташування українських прикордонників та митників під’їхала група озброєних осіб в камуфльованій формі на восьми автомобілях та трьох автобусах, про що було поінформовано російських прикордонників та зайнято оборону для відбиття нападу. Після перемовин з прикордонниками Росії, невідомі особи відійшли в глиб території України та залишили пост спостереження.

Детальна інспекція вмісту російського гуманітарного конвою не починалася. Експерти ОБСЄ планують здійснити огляд вантажу 18 або 19 серпня.

Фото: ДПС України 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *