ОСТАННІ НОВИНИ

Сьогодні вночі музеї, храми та театри – ще відкриті для львів’ян та гостей міста

|

Друга ніч проекту «Ніч у Львові» зібрала близько 9  тисяч відвідувачів. Загалом протягом трьох ночей організатори очікують 15 тис осіб. Відтак, сьогодні, в останню ніч проекту, музеї, храми, театри, та інші локації міста ще відкриті для екскурсій, повідомляє Львівському порталу в прес-службі ЛМР.

Сьогодні з 18.00 години можна відвідати екскурсію етнографічним музеєм, о 20.30 у музеї Соломії Крушельницької проходитиме аудіо-візуальна екскурсія «Раритети промовляють», з 21.00 години гості мають змогу побувати у підземеллях гарнізонного храму св. ап. Петра і Павла, також о 21.00 годині відкриє свої двері музей «Арсенал» Ці та інші не менш цікаві заходи чекатимуть на відвідувачів сьогодні ввечері. Деякі з атракцій є платними, квитки можна придбати безпосередньо у закладах. Детальна програма на сайті: http://lviv.travel

Зорієнтуватися в різноманітті заходів і не пропустити цікавого відвідувачам фестивалю допоможуть 70 волонтерів – в них можна буде отримати програму заходів і карту міста.

Нагадаємо, що протягом трьох ночей фестивалю рух громадського транспорту буде продовжено. Відтак, транспорт курсуватиме по своїх маршрутах до опівночі. В ніч з 11 на 12 липня та з 12 на 13 липня після 00.00 до 02.00 години, з інтервалом в 30 хв, будуть курсувати такі маршрути: № 30, № 47А, № 53, № 3А, № 5А, № 28, № 46, трамвай №7.

 Фото: прес-служба ЛМР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *