ОСТАННІ НОВИНИ

МВС та СБУ «копають» на чиновників, які співпрацювали з терористами

|

МВС та СБУ перевіряють всю інформацію, що стосується діяльності органів влади у звільнених від терористів містах. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Міністерства внутрішніх справ.

За повідомленням радник міністра внутрішніх справ Зоряна Шкіряка, який перебуває у зоні проведення АТО, сьогодні багато людей, які знаходяться у звільнених від сепаратистів містах, зокрема Слов’янську, Краматорську, Артемівську,й інших, підходять до українських військових і звертають увагу на те, що деякі з чиновників, які нещодавно були помічені серед ватажків терористичних груп, а також брали участь у сепаратистських заходах сьогодні намагаються перефарбуватися і пристосуватися до української влади.

«Я хочу запевнити всіх, що МВС та СБУ чітко відслідковують ці дії. Ми володіємо відповідною інформацією, її нам постійно надають. Я запевняю, що жоден з чиновників, який брав участь у сепаратизмі, який сприяв російсько-шовіністично-терористичним групам під час захоплення деяких міст і районів на Сході України не будуть обіймати свої посади», – зазначає З. Шкіряк.

Чиновник обіцяє, що їх провина невдовзі буде доведена, вони постануть перед судом і отримають відповідні строки покарання.

 Фото: Львівський портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *