ОСТАННІ НОВИНИ

Де найчастіше викрадають автомобілі у Львові

|

З початку року в провадженні територіальних ОВС міста Львова перебувало 125 кримінальних проваджень, порушених за фактами незаконного заволодіння автотранспортом. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівського міського управління міліції.

Викрадачі транспортних засобів здебільшого «полюють» за автомобілями, припаркованими на території Шевченківського та Залізничного районів Львова. Випадків незаконного заволодіння автотранспортом з початку року там зафіксовано 39 та 28 відповідно. Центральна частина міста, за безпекою території якої пильнують правоохоронці Галицького районного відділу міліції, не є «популярною» для крадіїв авто, проте приваблює іншу категорію зловмисників. Якщо фактів незаконного заволодіння автотранспортом у цьому районі зареєстровано найменше у Львові – лише 11, то крадіжок особистого майна з транспортних засобів – 111.

Варто зазначити, що впродовж минулого року львівські правоохоронці відкрили 148 кримінальних проваджень за статтею  289 КК України (незаконне заволодіння транспортним  засобом) та 1002 кримінальні провадження за фактами крадіжок з транспортних засобів (стаття 185 КК України).

Рекомендуємо автовласникам з усією відповідальністю віднестись до безпеки не лише за кермом, але й до самого авто. Варто пам’ятати, що навіть залишений на кілька хвилин транспортний засіб може «поїхати» без вас. Першочергово необхідно обладнати авто якісним центральним замком, сигналізацією, а за можливості – не залишати його у безлюдних місцях.

Щоб звести до мінімуму ризики скоєння крадіжки особистого майна з салону авто, радимо в жодному випадку не залишати його на видних місцях, сидіннях машини. У випадку угону автомобіля чи крадіжки з нього, необхідно не зволікати із зверненням до правоохоронних органів, намагаючись самостійно вирішити проблему. Своєчасне звернення до міліції підвищує можливість затримати злодія «за гарячими слідами».

Проте, застерігаємо звертатись із заявою щодо крадіжки авто до правоохоронних органів у випадку, коли факту крадіжки не було, а заявником керує бажання обманним шляхом отримати страховку, передбачену у таких випадках. Такі дії псевдо-потерпілого підпадають під відповідні статті кримінального кодексу та передбачають подальше покарання самого заявника.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *