ОСТАННІ НОВИНИ

Через борги ЛАЗу можуть арештувати всі маршрутки АТП-1?

Дарина Смеречанська

|

На завтрашній сесії Львівської міської ради депутати знову візьмуться за питання виплати заборгованості за придбані до ЄВРО-2012 автобуси ЛАЗу  підприємству «Оптимум-Фактор», наближеному до російського бізнесмена Ігоря Чуркіна. Про це інформує у Facebook “Народний контроль”.

 

Як зазначається, у четвер на сесії депутатський корпус поставлять перед справді складною дилемою: голосування знову винесуть питання про підписання меморандуму із ТзОВ «Оптимум Фактор» про повернення йому давніх заборгованих 20 млн грн АТП-1 перед ЛАЗом за автобуси до Євро-2012.

Водночас наголошується, що вже зараз виконавча служба арештовує автобуси АТП-1 і через місяць на штраф-майданчику може опинитися весь автопарк комунального підприємства:

«Моральна складова цього питання всім відома. Йдеться про необхідність віддати борги міста фірмі, наближеній до російського афериста Чуркіна. Але є ще й суто щоденна проблема Львова – транспорт. Як переконують чиновники, уже зараз виконавча служба арештовує автобуси АТП-1. Прогнозують, що вже через місяць на штраф-майданчику може опинитися весь автопарк комунального перевізника. Результат – львів’яни опиняться без транспорту».

Водночас у коментарях до опублікованого поста розвелася чимала дискусія.

Так, директор АТП-14631 Андрій Дума зазначив, що громада міста стала заручником необдуманих рішень чиновників.

«Складне питання! Заручниками стала громада міста, від необдуманих рішень чиновників, але шантажувати депутатський корпус арештом комунального майна – це вже занадто», – написав він.

Своєю чергою юрист та громадський активіст Юлій Рудницький зауважив:

«АІС не наважиться зупинити транспорт міста. Це буде удар насамперед по ньому. Шалений. Так шо не ведіться на тупі розводи. Підгрунтя цього питання зовсім інше, а при детальному розборі його не складно побачити».

Як відомо, у жовтні 2017 року міські депутати погодили меморандум про співпрацю між АТП №1 та ТзОВ «Оптимум-Фактор», яким з міського бюджету для АТП виділяється 19 мільйонів на погашення заборгованості за автобуси до «Євро-2012» перед «Львівським автобусним заводом». Власне частку у ТзОВ «Оптимум-Фактор» має Таїсія Саніна – дружина росіянина Ігоря Чуркіна, який свого часу розорив ЛАЗ.

Більшість закуплених за 41 мільйон автобусів простоює в автопарку АТП №1 в несправному стані.

У Львівській міській раді заявили, що таки планують виконати рішення сесії щодо виплати 19,5 млн грн факторинговій компанії «Оптимум-Фактор» за автобуси «ЛАЗ», що були закуплені  у 2012 році.

Вже вкінці жовтня 2017 року під час сесійного засідання депутати скасували своє рішення про виділення 19,5 млн грн підприємству «Оптимум-Фактор», що викупило борги міста за автобуси “ЛАЗ”.

 

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...