ОСТАННІ НОВИНИ

Навесні у Львові з’явиться велопатруль: управління вже отримало велосипеди й уніформу

Соломія Григор'єва

|

Патрульній поліції Львова передали велосипеди для патрулювання. Вже навесні на львівських вулицях з‘являться велопатрулі. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Патрульної поліції Львова.

 

Сьогодні, 7 грудня, Консультативна місія Європейського Союзу (КМЄС) передала патрульній поліції Львова 12 велосипедів, уніформу та інше спорядження, вартістю понад 380 тисяч грн. (12 000 євро). До весни велосипедний поліцейський патруль, який складається з 40 офіцерів, буде проходити спеціальну підготовку. Передане устаткування є частиною постійної допомоги від Консультативної місії ЄС у впровадженні однієї з найкращих європейських практик – взаємодії поліції з громадою (community policing). 10 велосипедів використовуватимуть для велопатруля і 2 передали відділу зв‘язків з громадськістю патрульної поліції Львова.

Навчання для львівських велопатрулів буде проводити тренер інспектор патрульної поліції Львова Назарій Прінь, який попередньо отримав відповідну підготовку від експертів КМЄС та представників канадської поліції. Поліцейський велопатруль працюватиме в парках та на вулицях середмістя для зручності громадян, аби бути поруч із ними та, у разі потреби, надати необхідну допомогу.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...