ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові збудують сміттєпереробний завод за 85 мільйонів окремо від французів

|

У Львові на території ТЕЦ-2  ЛКП «Львівтелпоенерго» буде зводити сміттєпереробний комплекс продуктивністю 240 тис. т/рік. Відповідне рішення сьогодні, 16 червня, виконавчий комітет Львівської міськради.

За словами керівника ЛКП «Львівтеплоенерго» Степана Пакіжа, мова йде про розробку проекту будівництва сміттєпереробного заводу. Раніше «Львівтеплоенерго» розробили техніко-економічне обґрунтування цього проекту.

«Земельна ділянка була юридично оформлена за ТЕЦ-2 ще з 1978 року. Розробка проекту передбачає будівництво сміттєсортувальної лінії, компостування на ТЕЦ. Це повноцінний завод. Ми розробили ТЕО і на його базі ми будемо розробляти проект», – пояснив він.

За словами посадовця, цей проект немає нічого спільного з анонсованим французькою фірмою Egis будівництвом сміттєпереробного заводу на території ТЕЦ. Щодо термінів реалізації, С. Пакіж зазначив:

«Сьогодні виконком зобов’язав «Львівтелпоенерго» приступити до розробки проекту, і наступного тижня ми будемо проводити процедуру про заключення договорів на розробку проекту. Підрядник буде оприділений тендером. Проект розроблятиметься 6 місяців, плюс два місяці експертиза. Потім оголошується тендер на виконання робіт».

Орієнтовна вартість проекту з будівництва сміттєпереробного комплексу – 85 мільйонів євро.

Нагадаємо, раніше ЛКП «Львівтеплоенерго» замовляло у ПАТ «Важпромавтоматика» послуги щодо розробки техніко-економічного обґрунтування для будівництва сміттєпереробного комплексу для ЛМКП «Львівтеплоенерго» вартістю 490 тис. грн.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...