Уранці 21 червня російські війська обстріляли територію Сумської громади. Внаслідок атаки поранення дістали щонайменше шестеро мирних жителів, одну жінку госпіталізували. Про це повідомив начальник Сумської ОВА Олег Григоров.
За його словами, від ночі російська армія не припиняє атакувати Сумщину безпілотниками, зокрема обласний центр. Вранці окупанти здійснили, попередньо, артилерійський обстріл Сумської громади.
До медиків по допомогу звернулися шестеро мешканців міста. Госпіталізації потребувала 58-річна жінка, іншим потерпілим надали необхідну допомогу амбулаторно.
Також зафіксовано влучання за шістьма адресами. Внаслідок ворожого удару пошкоджені щонайменше п’ять житлових будинків.
Наразі профільні служби продовжують обстеження територій та уточнюють масштаби руйнувань, завданих черговою російською атакою.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.








Маркіян Рой