ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові зібрались кращі ІТ-фахівці Європи

|

Сьогодні у Львові розпочалася наймасштабніша ІТ-подія року – Lviv IT Arena. З цієї нагоди до міста завітало більш ніж 2500 ІТ-фахівців із Центральної та Східної Європи, аби перейняти провідний досвід у галузі та поділитися власним. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

1450056710773664456958417037272971768292474o-336fe553362c0cce5a6105444cfbd4d6

Lviv IT Arena проходить уже втретє, і тепер вона розширює свої кордони далеко за межі України. Серед учасників конференції – понад 30% іноземців, а спікери представлятимуть переважно західні ринки та бізнеси. Конференція повністю англомовна і розділена на три потоки: Product, Business та Technology, які зосереджені на різних аспектах ІТ-сфери.

Серед спікерів Lviv IT Arena – міжнародні експерти із Twitter, Microsoft, Deloitte, Spotify, Philips. Також учасником події буде легендарна Естер Дайсон – найвпливовіша жінка ІТ світу за версією New York Times, мультимільйонер та інвестор. Конференція відбудеться в одному із найперспективніших IT-центрів у Східній Європі і спрямована на ефективний нетворкінг та міжнародну співпрацю. IT-галузь України має величезний потенціал, і Lviv IT Arena – вдале місце для пошуку нових партнерів, інвесторів та клієнтів.

Учасників події чекає битва стартапів та масштабна виставка технологічних розробок – Tech Expo, де будуть представлені  інноваційні продукти зроблені в Україні: серед них перший український електрокар, військові розробки та розумний годинник. Завершиться конференція масштабним шоу Futureland Festival для 5000 гостей під музику одного із сотні найкращих діджеїв світу – Netsky.

Захід триватиме до 2 жовтня.

Деталі – на сайті itarena.lviv.ua.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...