ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові звільнена вчителька-садистка заручилася підтримкою профспілок і готує своє повернення

|

Звільнена у 2014 році вчителька НВК імені В.Стуса (№76) Людмила Чайковська досі продовжує «трясти» Франківський суд Львова, аби визнав її звільнення незаконним. Про це у коментарі Львівському порталу повідомила керівник Батьківської ради Львівщини Олена Пономарева.

shkola

Так, горе-педагог не визнає звинувачення у аморальності і планує повернутись до школи.

«Дивно, що вона свої аморальна вчинки визнає, але не вважає себе винною. Тепер вона подала у суд, вона оскаржує рішення управління освіти про звільнення. Вона оскаржує, мовляв, її незаконно звільнили. Справа затягується…Якщо суд скасує ухвалу про звільнення, то вона матиме право повернутися. Це нонсенс», – розповіла О. Пономарева.

Також вона додала, що за вчительку заступилися профспілки науки і освіти.

«Профспілки, які нібито, мали подумати про моральну  сторону, вони її (вчительку-ред.) захищають.

Це людина, яка ставила людину на коліна, била папками по голові, навчала дітей, що немає Бога, є Ярило. Це страшна людина…», – зазначила активістка.

І додала: «Вона вже пенсійного віку. Вона не знайшла в собі сили вибачитися перед тою дитиною…Зараз у них молодий гарний вчитель. Але Чайковська постійно при зустрічі з дітьми каже: «Я повернуся».

Нагадаємо, що вчителька Чайковська змушувала учня другого класу ставати на коліна і вибачатися перед іншою дитиною. Окрім того, вчителька неодноразово називала дівчат «дурочками» та піднімала голос на учнів. У 2014 році міська рада видала наказ про звільнення Чайковського, а у 2015 році вона розпочала боротися за своє повернення до школи.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...