ОСТАННІ НОВИНИ

До Львівської академії сухопутних військ приїхала делегація з Латвії

|

До Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного приїхала почесна група осіб з Латвії. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі академії.

5

1

Сьогодні, 9 вересня, Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відвідала делегація Латвійської Республіки у складі Надзвичайного і Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні пана Юріса Пойканса, ректора Національної академії оборони Збройних сил Латвії – командира командування з навчання та доктрин підполковника Георгса Керлінса, аташе з питань оборони при Посольстві Латвійської Республіки в Україні підполковника Зігмундса Балодіса та почесного консула Латвійської Республіки у Львові пана Володимира Гарцули.

3

4

В ході роботи високі гості ознайомились із особливостями організації навчального процесу в академії, переглянули презентаційний фільм, оглянули навчальну матеріально-технічну базу навчального закладу. Крім того вони з керівництвом амадемії обговорили перспективи розвитку двостороннього співробітництва львівських навчальним закладом та Національною академією оборони Збройних сил Латвії.

2

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...