ОСТАННІ НОВИНИ

Блаженніший Святослав: «Героєм може зробити не ненависть людини до ворогів, а Любов до Батьківщини, до своєї родини»

|

Верховний  архієпископ УГКЦ Блаженніший Святослав  про полеглих військових, які захищали рідну землю на Сході:

blazhennishiy-svyatoslav

«Ми приїхали сюди, на Личаківське кладовище, щоб стати перед могилами наших Героїв, військовослужбовців і волонтерів, які поклали своє життя на вівтар України. Їхня жертва, яку вони склали, є нашим скарбом – і духовним, і національним. Скарбом, який стане наріжним каменем вільної, оновленої і незалежної України. Духовним скарбом, на прикладі якого будуть виховуватися цілі покоління українців.

Сьогодні в тих драматичних днях наш український народ так спонтанно висловив розуміння геройської смерті. Сьогодні навіть малі діти знають цих кілька слів «Герої не вмирають!». Як християни ми пам’ятаємо, що Героєм може зробити не ненависть людини до ворогів, але Любов до Батьківщини, до своєї родини. Та людина, яка має у серці любов, здатна на героїзм, насправді не вмирає. Бо Любов, яка виходить від Бога, є сильніша за смерть.

Тому сьогодні, коли ми дивимося в очі тих хлопців, які з Вічності на нас споглядають, ми відчуваємо, що вони – вільні, вони  з нами, нас чують. Хоча ми говоримо про них, як про наш духовний і національний Скарб, але їхня смерть нам болить».

Фото: pravda.ks.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...