ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині двох прикордонників намагались підкупити 30 євро

|

Протягом вихідних було зафіксовано 2 спроби дачі хабарів прикордонникам. У двох випадках у пунктах пропуску «Устилуг» та «Рава – Руська», прикордонниками було зафіксовано та припинено спроби дачі хабарів. Про це Львівському порталу повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.

1

Грошову винагороду пропонували: в першому випадку у міжнародному пункті пропуску «Устилуг» громадяни Німеччини пропонував 30 євро, та у пункті пропуску «Рава – Руська» 100 гривень за сприяння у позачерговому перетині державного кордону.

З метою прийняття правових рішень по даним фактам було оповіщено працівників Національної поліції, щодо можливих ознак злочину передбачених ч.1 статтею 369 кримінального кодексу України.

Керівництво Львівського прикордонного загону звертається до усіх учасників руху не порушувати чинного законодавства України та не намагатися втягнути у протиправну діяльність співробітників Державної прикордонної служби, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...