ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові оголосили переможців Конкурсу кращих працівників культури

|

Сьогодні в театрі імені Леся Курбаса відбулась урочиста церемонія нагородження переможців Конкурсу кращих працівників культури міста. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Варто зазначити, що цього року Конкурс вперше отримав додаткову номінацію — Менеджмент міжгалузевих проектів у сфері культури. Цей напрямок охоплює широке коло менеджерів культури: представників громадських організацій, творчих формацій, працівників бюджетних установ та закладів культури.

Загалом конкурсна комісія визначила 21 переможця у сімох номінаціях Конкурсу.

Кожен з переможців Конкурсу отримав відзнаку від громади міста та грошову винагороду в розмірі 6 тисяч гривень.

Список переможців конкурсу з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів мистецтва:

  1. Барабаш Михайло Васильович – художник, куратор проектів громадської організації «НУРТ»
  2. Галяревич Віра Юріївна – викладач Львівської державної дитячої музичної школи №1 ім.А.Кос-Анатольського
  3. Демко Тарас Володимирович – куратор проектів «Collegium Musicum»
  4. Зьомко Роман Петрович – директор Львівської дитячої художньої школи ім. О.Новаківського
  5. Карпович Світлана Йосипівна – директор Львівської державної музичної школи №8
  6. Каплиш Надія Ярославівна – викладач Львівської дитячої школи мистецтв №5
  7. Козак Роман – Олександр Олександрович – актор Львівського театру естрадних мініатюр  «І люди, і ляльки»
  8. Колеснікова Ірина Костянтинівна – художній керівник ансамблю народного танцю «Мрія» міського палацу культури ім.Гната Хоткевича
  9. Крилова Олена Михайлівна – актриса Першого українського театру для дітей та юнацтва
  10. Крук Маргарита Василівна – викладач Львівської  державної дитячої школи мистецтв №10
  11. Могилат Тетяна Генадіївна – викладач Львівської державної дитячої музичної школи №1 ім.А.Кос-Анатольського
  12. Наконечна Оксана Леонівна – проектний менеджер ЛКП «Львівський центральний парк культури та відпочинку ім.Б.Хмельницького»
  13. Нечипоренко Анастасія Юріївна – бібліотекар бібліотеки-філії №8 Централізованої бібліотечної системи для дорослих м.Львова
  14. Онещак Олег Анатолійович – актор Львівського академічного театру ім.Леся Курбаса
  15. Попович Тетяна Михайлівна – директор міського народного дому Збоїщ
  16. Середа Лариса Романівна – директор народного дому мікрорайону Левандівки
  17. Смут Наталія Михайлівна – педагог Львівської державної хореографічної школи
  18. Стечинська Любов Петрівна – завідуюча бібліотеки-філії №37 Централізованої бібліотечної системи для дорослих м.Львова
  19. Стецькович Володимир Михайлович – художник-постановник Львівського академічного театру ім.Леся Курбаса
  20. Трофимук Мирослав Мирославович – музикант, менеджер культури
  21. Труш Галина Володимирівна – завідувач відділу мистецтв Центральної дитячої бібліотеки м.Львова.

Фото: ЛМР

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...