ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відкриють виставку фотографій молодих переселенців

|

З 19 листопада по 3 грудня у Львові, в приміщенні Львівської міської ради (пл. Ринок,1), експонуватиметься виставка фото, виконаних учасниками фототабору National Geographic – Україна для молодих переселенців. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

За словами організаторів заходу, фототабір працював у Харкові 5-10 липня 2015 року за підтримки Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID).

На виставці будуть представлені 50 з кількох тисяч знімків, зроблених молодими учасниками табору. На фото, що експонуються, – люди, які розповідали свої історії таким, як вони, переселенцям. У перший день виставки відвідувачі зможуть поспілкуватися з авторами, що брали участь у фототаборі.

Протягом осені фотовиставка експонується у 8 містах України. Вона вже пройшла у Харкові, Запоріжжі, Дніпропетровську, Одесі, Сєверодонецьку та Слов’янську.

Як відомо, участь у фототаборі у Харкові взяли 20 юнаків та дівчат – вимушені переселенці з Криму й Донбасу, які зараз живуть в інших містах України.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...