ОСТАННІ НОВИНИ

У 25 населених пунктах Львівщини відбудеться другий тур виборів

|

В неділю, 15 листопада, на Львівщині під час повторного голосування з чергових місцевих виборів оберуть 25 депутатів сільських та селищних рад, одного депутата Бабинської об’єднаної сільської територіальної громади, сільського голову та міського голову. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

виборчі дільниці

Загалом повторне голосування пройде у дев’яти районах області: Миколаївському і Пустомитівському (у кожному в шести виборчих округах), Яворівському (в чотирьох), Кам’янка-Бузькому, Сколівському, Сокальському і Турківському (у двох), Самбірському і Старосамбірському (в одному).

Також 15 листопада виборці обиратимуть депутатів Східницької та Славської селищних рад, Львівського міського голову та сільського голову села Нагачів. Всього в області повторне голосування пройде у 25-ти населених пунктах.

«Було три різні підстави для призначення відповідними територіальними виборчими комісіями повторного голосування. У переважній більшості випадків два кандидати набрали найбільшу і водночас однакову кількість голосів. В одному випадку – це стосується виборів депутата Дроговизької сільської ради Миколаївського району по виборчому округу № 11 – в бюлетені було пропущено прізвище, ім’я та по-батькові третього зареєстрованого кандидата. А на виборах Львівського міського голови за жодного з кандидатів не було подано більше половини голосів виборців, які взяли участь у голосуванні”, – зазначив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федір Алєйніков.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...