ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині хочуть збудувати два історико-культурні заповідники

|

Відповідне рішення прийняли депутати підчас засідання  постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської облради.

історико-культурний заповідник

Депутати вирішили винести на розгляд сесії Львівської обласної ради питання про створення на території Львівської області історико-культурних заповідників місцевого значення «Стільське  городище» та «Давній Пліснеськ».

Також комісії підтримала і вирішила винести на розгляд сесії питання про заснування з 2016 року Обласної літературної премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди. Згідно з положенням про премію, вона буде присуджуватися щорічно авторам нових поетичних та прозових творів, які відзначаються високою художністю, глибоким переосмисленням історії

рідного народу і яскравим зображенням його багатовікової боротьби за волю та незалежність

Серед питань, які розглядала комісія, була низка звернень щодо спорудження пам’ятних хрестів на могилах борців за волю України. Всі звернення депутати підтримали та скерували в відділу охорони культурної спадщини та культурних цінностей ЛОДА для вирішення по суті.

Також комісія одноголосно підтримала ініціативу щодо проведення 14 жовтня на Покрови благочинного концерту до Дня захисника Батьківщини.

Фото: drohobych-rda.gov.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...