ОСТАННІ НОВИНИ

Новий фонтан біля Оперного буде музичним та кольоровим

|

Фонтан біля Оперного театру реконструюють і осучаснять.  Таку інформацію сьогодні озвучили журналістам головний архітектор Львова Юліан Чаплінський та архітектор проекту Іван Юнаков. Про це інформує кореспондент Львівського порталу.

За словами архітектора проекту Івана Юнакова, після реконструкції фонтан буде мати більш європейський вигляд.

«Ми хочемо зробити так званий «сухий» фонтан, тобто в ньому не буде чаші. Європа відійшла від фонтанів з чашами, і ми повинні підтримати цю тенденцію», – переконаний Іван Юнаков.

DSC_7140

Проте чашу старого фонтану, яка зроблена з гранітних глиб, використають в іншому місці.

«Ми замінимо гідравлічну систему, а сам фонтан й надалі функціонуватиме. Наразі підбираємо місце, куди його перенести», – сказав головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

Проте відсутність чаші – це не єдині зміни, які відбудуться біля Оперного.

DSC_7144

«Ми повністю замінимо плитку навколо фонтану. Також приберемо сходинку, через яку всі шпортаються. Від дороги фонтан відділятимуть дерева, аби створити шумовий екран. Плитка та фонтан будуть підсвічуватись. Фонтан буде музичним: люди на вулиці зможуть почути все, що відбувається в Оперному», – поділився архітектор проекту Іван Юнаков.

Ще одна запланована новинка – зона вільного Wi-Fi та електронна бібліотека.

DSC_7131

Реконструює фонтан біля оперного Азейбарджанський благодійний фонд «Сокар-Благо».  Наразі проект знаходиться на початковій стадії, проте у спонсорів немає жодних сумнівів, що новий фонтан стане реальністю найближчим часом.

DSC_7133

Фото: Ярослав СИВАКІВСЬКИЙ, Львівський портал

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Ну і нашо то робити, знову все перекопувати. Як на мене – старий фонтан теж норм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...