ОСТАННІ НОВИНИ

У Вінниці потрощили прокуратуру

|

Учора, 19 лютого, близько 20.30 у Вінниці сто молодиків у масках погромили обласну прокуратуру. Прийшли з цеглою, камінням, бейсбольними битами і палицями, пише Gazeta.Ua.

Вже на місці виколопували також й тротуарну плитку і кидали по вікнах та зеркальному фасаду будівлі. Скло навіть на 3-му поверсі не вціліло.

У розбиті віконниці дверей хлопці закинули дві димові шашки. В приміщенні прокуратури знаходився тільки охоронець.

За словами представників організації “Народна сила”, вони не беруть на себе відповідальність за скоєне.

“Але ми будемо добиватись, щоб нас пускали у прокуратуру. Ми повинні контролювати їх роботу. Бачити, на кого вони заводять кримінальні справи, чи не має порушень у цих справах. Ми не маємо юридичної освіти, але знайдемо кілька юристів-волонтерів”, – сказали вони.

За півгодини біля прокуратури було вже майже півтисячі людей, які прийшли сюди з мітингу на площі Театральній, і кілька екіпажів міліції. Всі чекали прокурора Олексадра Мрихіна, але той так і не приїхав.

В той же час у адмінбудівлю облдержадміністрації завезли близько 4 т піску Як повідомив Gazeta.uaначальник управління ДСНС у Вінницькій області Руслан Шевчук, це зроблено з метою запобігання пожежі.

“Будівля вже стара, перекриття дерев`яне. Тому ми не хочемо повторення ситуації, яка сталася в київському Будинку профспілок. Там верхні поверхи падали на нижні. В наш неспокійний час коктейлі Молотова можуть докинути й до 4-го поверху. Тому краще перестрахуватись”, – наголосив він.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...