ОСТАННІ НОВИНИ

Правоохоронців вчать надавати першу медичну допомогу

|

Працівники спецпідрозділу міліції „Беркут”, які найчастіше зіштовхуються із небезпечними ситуаціями, де виникає необхідність надання допомоги потерпілому до приїзду медиків, вчаться  надавати першу долікарську допомогу. Про це повідомили у ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.

16 співробітників батальйону міліції особливого призначення «Беркут» Головного управління  МВС України у Львівській області разом із командиром підрозділу підполковником міліції Ростиславом Пацеляком  з  9 жовтня беруть участь у заняттях, організованих медико-соціальним центром Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста.

Медики проводять із бійцями „Беркуту” теоретичні і практичні заняття з вивчення основ надання першої долікарської допомоги при кульових пораненнях, пошкодженнях органів, переломах, а також навчають правилам транспортування та перенесення потерпілого.

 «Беркутівці» вже провели тренування з надання першої допомоги при зупинці серця і органів дихання, а також при удушенні сторонніми предметами.

«Часто працівники міліції опиняються в екстремальних ситуаціях, коли потерпілому необхідна медична допомога. У цьому випадку кожна  хвилина може стати вирішальною для збереження життя та здоров’я людини. Саме тому у системі органів внутрішніх справ велика увага приділяється підготовці та навчанню співробітників вмінню правильно організувати та надавати невідкладну допомогу потерпілим на місці події», – зазначив командир підрозділу підполковник міліції Ростислав Пацеляк.  

 Після  закінчення курсу  теоретичних і практичних занять спецпризначенці  будуть складати іспит щоб підтвердити засвоєння вивченого матеріалу.

Після успішного складання іспиту бійці „Беркуту” отримають спеціальні сертифікати міжнародного взірця.

Згідно Закону України «Про міліцію», кожен працівник органів внутрішніх справ у разі необхідності зобов’язаний надати потерпілому медичну допомогу на місці події (після застосування зброї чи спецзасобів, розбійних нападів, стихійних лих або ж після надзвичайних ситуацій). І тільки за умови, що життя потерпілого поза небезпекою чи біля нього знаходяться кваліфіковані фахівці з надання медичної допомоги, працівник міліції зможе перейти до виконання інших завдань.

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...