Гандбол. «Галичанка» розгромила «Хмельничанку»

|

Гандболістки львівської «Галичанки» здобули першу перемогу на четвертому з’їзному турі, що стартував у Тернополі. Вихованки Василя Козаря прогнозовано та впевнено перемогли хмельницьку «Хмельничанку» – 52:27. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі команди.

У першому таймі перевага «галичанок» склала лише дев’ять голів – 26:17, а після перерви львів’янки зуміли розвинути свій успіх.

Уже сьогодні, 28-го березня, «Галичанка» зіграє з тернопільським «Педуніверситетом-Енерго» (14:15), 30-го березня – з тернопільським «Економ-Університетом» (16:45), а 31-го березня – з ужгородськими «Карпатами» (13:15). Цей матч буде центральним у з’їзному четвертому турі.

Нагадаємо, інші шість команд жіночої Суперліги з групи «центр-південь» свої матчі четвертого з’їзного туру грають у Миколаєві.