Рекорд. Дитячий лікар зубами зрушив з місця вагон потяга (відео)

|

У пасажирському вагонному депо «Львів» Львівської залізниці учора, 4 листопада, встановили рекорд України. Львів’янин Олег «Тягнизуб» Скавиш зубами зрушив з місця та протягнув на17 метрів86 сантиметріввагон пасажирського потяга вагою 56 тонн. Про це Львівському порталу повідомила прес-служба Львівської залізниці.

За словами начальника депо Ярослава Волівендера, рекордсмен тренувався на підприємстві декілька місяців: «Із самого початку мало хто вірив, що рекорд все-таки вдасться встановити, але Олег це зробив і ми будемо раді допомогти, якщо він і надалі захоче покращувати свої результати».

У день свого професійного свята подивитися на спортсмена-силача на підприємство завітали не лише працівники цього депо, але й залізничники з усього Львова. Також підтримати спортсмена прийшли рідні та друзі, колеги і мешканці міста, які дізналися про проведення такої неординарної та цікавої акції. Фіксували рекорд для історії десятки журналістів з місцевих та загальнонаціональних ЗМІ.

Після чергової спортивної перемоги Олег Скавиш пообіцяв не зупинятися на досягнутому та скоро потішити українців новим «зубастим» рекордом.

Реклама партнерів

Довідка

Олег «Тягнизуб» Скавиш, триразовий рекордсмен Національного реєстру рекордів України. До тяги зубами пасажирського вагону він також у 2012 році потягнув зубами трамвай, а у 2013 – плавучий кран. У звичному житті 32-річний стронгмен працює у Львові дитячим лікарем.

Відео: tvzikua

Фото: прес-центр Львівської залізниці 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...