У Львові 28 червня на площі перед храмом Різдва Пресвятої Богородиці відбулася Архиєрейська Божественна Літургія з нагоди 25-ї річниці Апостольського візиту святого Папи Івана Павла ІІ в Україну. Про це повідомили в Українській греко-католицькій церкві.
Богослужіння очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Участь у святкуваннях взяли Апостольський нунцій в Україні архиєпископ Вісвальдас Кульбокас, єпископи УГКЦ та Римо-католицької церкви, численне духовенство, а також віряни з різних регіонів України та з-за кордону.
Саме на площі перед храмом Різдва Пресвятої Богородиці у 2001 році святий Папа Іван Павло ІІ зустрічався з українською молоддю під час свого історичного візиту до України.
Під час урочистостей Блаженніший Святослав також вручив перші Ордени блаженного священномученика Омеляна Ковча. Нагороди отримали ієромонахи Згромадження Найсвятішого Ізбавителя (редемптористи) — отець Іван Левицький та отець Богдан Гелета.
Священнослужителів відзначили за ревне пастирське служіння, вірність монашим обітам і незламність у вірі, яку вони засвідчили під час перебування в російському полоні.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Фото: ЛОВА













Маркіян Рой