За добу Росія втратила в Україні ще 1350 своїх військових, 58 артилерійських систем, 12 бронемашин і танк. Про це повідомили у Генштабі.
З 24 лютого 2022 року до 27 червня 2026 року загальні втрати РФ становлять:
- особового складу – близько 1 399 720 (+1350) осіб,
- танків – 12 060 (+1),
- бойових броньованих машин – 24 835 (+12),
- артилерійських систем – 44 857 (+58),
- РСЗВ – 1899 (+3),
- засоби ППО – 1447 (+0),
- літаків – 436 (+0),
- гелікоптерів – 353 (+0),
- наземних робототехнічних комплексів/ground robotic systems – 1740 (+11),
- БПЛА оперативно-тактичного рівня – 375 611 (+1951),
- крилаті ракети – 4790 (+3),
- кораблі/катери – 33 (+0),
- підводні човни – 2 (+0),
- автомобільної техніки та автоцистерн – 112 634 (+488),
- спеціальна техніка – 4353 (+5).
Дані уточнюються.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.








Наталія Жолинська