У травні у Львові відзначили поважні ювілеї семеро мешканців громади, яким виповнилося 100 і більше років. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.
«Традиційно ми привітали кожного: тим, хто святкував 100 років — вручили 10 тисяч гривень, пам’ятну монету, вітальний лист від міського голови та „кошик довголіття“ з букетом квітів. А тим, хто відсвяткував 101 та більше років, — 10 тисяч гривень та „кошик довголіття“ з букетом квітів. Бажаємо усім міцного здоров’я, тепла, родинного затишку і ще багато світлих днів поруч із рідними!», — зазначила керівниця управління соціального захисту Львівської міської ради Тетяна Колесник.
Так, свої 100 років відсвяткували: Микола Парфіло, Владілен Кузовенко, Олена Осадчук та Іванна Стефанишин; 101 рік — Ніна Калиновська та Галина Манукова; 103 роки — Єлизавета Ярема.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook
Фото: ЛМР









Маркіян Рой