У суботу, 30 травня, російські окупанти вдарили по залізниці у Запоріжжі і вбили машиніста, ще двох працівників поранили. Про це Львівському порталу повідомили в «Укрзалізниці».
Удар по залізничній інфраструктурі рашисти здійснили близько полудня. В цей момент на місці перебував рухомий склад – пошкоджено електровоз і тепловоз.
Внаслідок ворожої атаки загинув машиніст. Ще воє залізничників дістали травми, їм надають необхідну медичну допомогу.
В «Укрзалізниці» наголосили, що росіяни обстріляли у Запоріжжі суто цивільну інфраструктуру.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.








Наталя Дуляба