ОСТАННІ НОВИНИ

Росіяни атакували залізницю у Запоріжжі і вбили машиніста

Наталя Дуляба

|

У суботу, 30 травня, російські окупанти вдарили по залізниці у Запоріжжі і вбили машиніста, ще двох працівників поранили. Про це Львівському порталу повідомили в «Укрзалізниці».

Удар по залізничній інфраструктурі рашисти здійснили близько полудня. В цей момент на місці перебував рухомий склад – пошкоджено електровоз і тепловоз.

Внаслідок ворожої атаки загинув машиніст. Ще воє залізничників дістали травми, їм надають необхідну медичну допомогу.

В «Укрзалізниці» наголосили, що росіяни обстріляли у Запоріжжі суто цивільну інфраструктуру.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *