Підліток-мотоцикліст і його пасажир потрапили до лікарні після потрійної ДТП у Городку. Про це Львівському порталу повідомили у поліції Львівщини.
Аварія сталась у середу, 27 травня, орієнтовно о 09:35 на вулиці Перемишльській у Городку.
Тут автомобіль Volkswagen Golf 5, яким керувала 44-річна місцева мешканка, зіткнувся з мотоциклом Mustang під керуванням 15-річного жителя Львівського району, після чого мотоцикл врізався у припаркований на узбіччі автомобіль Ford Mondeo.
Постраждали підліток-мотоцикліст і його 16-річний пасажир, мешканець Львівського району. Їх забрали до лікарні.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.286 ККУ (порушення правил безпеки дорожнього руху).
Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до трьох років обмеження волі з позбавленням водійських прав на такий же строк.
Слідство триває, правоохоронці встановлюють всі обставини події.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.













Наталя Дуляба