ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині оголосили повітряну тривогу

Олег Дерев'янко

|

У середу, 13 травня, о 13:38 у Львові та області оголосили повітряну тривогу. Всіх закликають перейти в укриття.

Оновлено: відбій оголосили о 17:59

Як повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, тривога пов’язана із загрозою атаки ворожих безпілотників.

Зокрема, наразі повітряну тривогу оголосили у Золочівському та Шептицькому районах області.

Водночас мер Львова Андрій Садовий додав, що загалом на заході України перебувають десятки ворожих безпілотників.

Доповнено: Максим Козицький уточнив, що безпілотник рухається курсом на Радехів.

Вже о 14:25 тривогу оголосили і у Львівському та Яворівському районах.

Також стало відомо про ворожий безпілотник, що тримає курс на Жовкву.

Сигнал «Повітряна тривога» означає, що потрібно виконати такі дії:

  • Якщо ви вдома, вимкніть світло та газ, візьміть документи, необхідні ліки, трохи харчів та води і перейдіть у найближче укриття.
  • Повідомте про тривогу сусідів та осіб з інвалідністю. Допоможіть їм перейти в укриття.
  • Залишайтеся в укритті до повідомлення про відбій повітряної тривоги! Не виходьте, доки не буде дано команди відбій повітряної тривоги!
  • Якщо ж ви вимушені залишитися у квартирі, то варто ховатися у приміщеннях із глухими стінами.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *