ОСТАННІ НОВИНИ

Росіяни пошкодили відразу чотири енергооб’єкти на Одещині, – ДТЕК

Наталія Жолинська

|

У ніч на четвер, 26 березня, російські війська атакували відразу чотири енергетичних об’єкти ДТЕК у Одеській області. Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Пошкодження енергооб’єктів. Фото ілюстративне, Reuters

Зазначається, що станом на ранок енергетики перезаживили 31,5 тисячі споживачів регіону. Станом на 12:00 без світла все ще залишаються 33,4 тисячі сімей.

«Руйнування значні, ремонти потребуватимуть часу. Працюємо на місці та робимо все можливе, щоб якнайшвидше стабілізувати ситуацію», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, цієї ночі росіяни випустили по Україні 153 дрони, сили ППО знешкодили 130 із них. Ще 16 дронів досягли своїх цілей. Загалом під удар потрапили залізничні та портові об’єкти.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *