40-річний мотоцикліст потрапив до лікарні після зіткнення з «дев’яткою» біля Львова. Про це Львівському порталу повідомили у поліції Львівщини.
Аварія сталась у вівторок, 10 березня, близько 12:30 у селі Зимна Вода Львівського району.
Тут мотоцикл Bajaj, яким керував 40-річний львів’янин, зіткнувся з автомобілем ВАЗ 2109 під керуванням 40-річної жительки Львова.
Як видно на фото, і мотоцикл, і авто опинились у кюветі. Водій двоколісного дістав травми, його ушпиталили.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.286 ККУ (порушення правил безпеки дорожнього руху).
Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до трьох років обмеження волі з позбавленням водійських прав на такий же термін.
Слідство триває. Правоохоронці встановлюють всі обставини події.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.











Наталя Дуляба