ОСТАННІ НОВИНИ

ЗСУ знешкодили ще 750 окупантів

Маркіян Рой

|

За добу Росія втратила в Україні ще 750 своїх військових, 70 артилерійських систем, 10 бронемашин і три танки. Про це Львівському порталу повідомили у Генштабі.

З 24 лютого 2022 року до 9 березня 2026 року загальні втрати РФ становлять:

  • особового складу – близько 1 274 040 (+750);
  • танків – 11 745 (+3);
  • бойових броньованих машин (ББМ) – 24 167 (+10);
  • артилерійських систем – 38 129 (+70);
  • реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) – 1 675 (+2);
  • засоби протиповітряної оборони – 1 326 (+4);
  • літаків – 435 (+0);
  • гелікоптерів – 349 (+0);
  • безпілотників оперативно-тактичного рівня – 166 640 (+2 224);
  • крилатих ракет – 4 403 (+0);
  • кораблів/катерів – 31 (+1);
  • підводних човнів – 2 (+0);
  • автомобільної техніки та цистерн з паливом – 82 289 (+188);
  • спеціальної техніки – 4 083 (+0).

Дані уточнюються.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *