Київський блогер Олексій Мироненко облаяв співробітницю клініки у Львові після того, як вона сказала, що не розуміє його через російську мову, і попросила спілкуватися українською. Про це повідомляє Львівський портал.
Олексій Мироненко. Фото: am.colorist / Instagram
Йдеться про інцидент із клінікою Novo Medical Center. На опублікованому у соцмережах відео видно, що під час телефонної розмови блогер намагався записатися на прийом у клініку, при цьому розмовляючи російською мовою.
У відповідь операторка зазначила: «Ну, я вас не розумію. Я не володію [російською мовою], на жаль». Вона попросила Олексія перейти на українську.
На це блогер відреагував вкрай агресивно. Зокрема, він перепитав: «Що ви мені щойно сказали, державною мовою розмовляти?» – після чого обматюкав працівницю: «Нах** ви не хочете піти? Нах** пішла»…
Мироненко також обурився тим, що таке йому сказали в недержавній установі.
«Оху***. Це приватна клініка у Львові. Вони взагалі оху***… Це що таке, я єб*ло завалив, державну, бл*дь», – висловився він.
Скандальне відео породило хвилю хейту в бік чоловіка, який зневажливо поставився до україномовної жінки.
Після цього свою поведінку київський блогер почав виправдовувати в окремому відео, назвавши політику клініки «абсурдом» та «неприпустимою в сучасному світі».
На думку Олексія Мироненка, операторка чудово його розуміла, а відмову в записі на прийом через російську мову він розцінює як «розпалювання ненависті», що розраховане на «примітивне стадо баранів».
Поки що керівництво медичного центру не давало офіційних коментарів, лише в Instagram у сториз подякували за підтримку, оскільки в соцмережах здебільшого підтримують дії працівниці клініки.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.









так він не просто російськомовний, в нього пика кацапська
а де ділися коментарі, які раніше писалися