У суботу, 14 лютого, світло у Львові та області вимикатимуть на дві – три з половиною години. Про це Львівському порталу повідомили у «Львівобленерго».
Згідно з попереднім графіком знеструмлення відбуватимуться лише однією чергою і триватимуть від 2 до 3,5 годин залежно від групи.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.









Наталія Дуляба