ОСТАННІ НОВИНИ

Як вимикатимуть світло на Львівщині 13 лютого

Олег Дерев'янко

|

У п’ятницю, 13 лютого, у Львові та області світло вимикатимуть не усім групам побутових споживачів. Про це повідомили у «Львівобленерго».

Згідно з попереднім графіком, знеструмлення охоплять усі групи, окрім 2.1, 3.2, 6.1 та 6.2, і триватимуть від 3 до 4 годин на добу залежно від групи.

Зазначимо, ситуація в енергосистемі може раптово змінитись, через що енергетикам доведеться коригувати складені графіки знеструмлень.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *