ОСТАННІ НОВИНИ

Як вимикатимуть світло на Львівщині 11 лютого

Андрій Котенський

|

У середу, 11 лютого, у Львові та області світло продовжать вимикати усім групам побутових споживачів. Про це Львівському порталу повідомили у «Львівобленерго».

В залежності від групи на споживачів чекає знеструмлення від 14 до 16 годин на добу.

Зазначимо, ситуація в енергосистемі може раптово змінитись, через що енергетикам доведеться коригувати складені графіки знеструмлень.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *