ОСТАННІ НОВИНИ

Посеред парку у Львові авто збило муніципала

Наталія Жолинська

|

У Львові водій Mazda, ігноруючи дорожні обмеження, заїхав у заборонену зону парку «Знесіння», де збив 51-річного працівника ЛКП «Муніципальна варта», який виконував службові обов’язки. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі мерії.

Фото ілюстративне, ЛМР

Інцидент стався у неділю, 21 грудня, близько 19:00 у регіональному ландшафтному парку «Знесіння», що на вул. Чернеча Гора у Львові.

У «Муніципальній варті» зазначили, що на небезпечну їзду водія автомобіля Mazda поскаржилися відвідувачі парку, після чого на місце прибув охоронець, який попросив чоловіка негайно залишити територію парку, оскільки рух у цій зоні дозволений виключно для спецтранспорту.

«Чоловік відреагував агресивно, заявляючи, що нічого не порушує. Після цього він сів за кермо та почав рухатися у напрямку виїзду. Попри те, що охоронець стояв на узбіччі дороги і водій мав достатньо місця для безпечного маневру, кермувальник продовжив рух прямо на нього та здійснив наїзд», – йдеться у повідомленні.

У результаті наїзду потерпілого госпіталізували до лікарні. Йому діагностували дві забійні рани потиличної ділянки, кульшового суглоба та інші тілесні ушкодження.

Доповнено: згодом у поліції Львівщини додали, що правоохоронці затримали водія. Ним виявився 22-річний львів’янин.

Відтак слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.350 КК України (погроза або насильство щодо службової особи, яка виконує громадський обов’язок). Санкція статті передбачає покарання – до п’яти років обмеження чи позбавлення волі.

Досудове розслідування триває.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *